2000 yılında kurulan firmamız paslanmaz çelik malzeme ağırlıklı olmak üzere yapıların korkuluk, kaplama, canopy, bayrak direği, reklam yazıları, su tankları, banko, asansör kapı soveleri, süpürgelik, kapı tekmelikleri, havuz merdiveni ve bunların aksesuarları gibi imalatlar yanında çelik merdiven ,çelik çatı,çelik kapamalar gibi imalatlarda yapmaktadır.
 
İmalatlarımız müşteri isteklerine uygun tasarım, proje, statik hesap, montaj dahil olmak üzere anahtar teslimi olması yanında korkuluk aksesuarları satışımız da vardır.
 
Proje tasarımı ve detay çözümleri konusunda yaptığı uygun çözümler sonucu, müşteri isteklerini de dikkate alarak faaliyetlerini kendi standart imalatları yanısıra özel proje çalışmalarına da yönlendirmiştir.
MİSYON
Misyonumuz sürekli gelişen Türkiyemiz' de daha güzel projelere imza atarak ülkemizin daha güzelleşmesine katkıda bulunmak. Projelerimizi geliştiriken kalite ve hizmetten asla taviz vermemek.
VİZYON
Firmamızı sürekli geliştirerek metal sektörü imalatında Türkiye' nin önde gelen firmaları arasında yeralabilmek. Vizyonumuz gereği bu sektördeki yenilikleri sürekli takip ederek firmamızın daha iyi ürünler üretebilmesi için kendimizi geliştiriyoruz.
ÖZUÇ METAL